Oljemålning Kai Federspiel

Oljemålning Kai Federspiel
Oljemålning Kai Federspiel
Oljemålning Kai Federspiel
Oljemålning Kai Federspiel
Oljemålning Kai Federspiel
Oljemålning Kai Federspiel
Oljemålning Kai Federspiel
Oljemålning Kai Federspiel

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

800 SEK

KAI FEDERSPIEL (1903-1981): Fiskeläge, signerad K. Federspiel, olja på duk, ca 27x21 cm

917222

2021-05-22