Oidentifierad konstnär arkitekritning av garderob

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, skisser, 2 st, föreställande garderober, akvarell på papper, otydligt signerade, daterade 1921, bildmått ca 22x17 cm

Ej examinerade ur ramar

917226

2021-05-22