Elias Martin lavering

Elias Martin lavering
Elias Martin lavering
Elias Martin lavering
Elias Martin lavering

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ELIAS MARTIN (1739-1818), Figurscen, tuschteckning, osignerad, bildyta ca 9x12 cm

PROVENIENS:
Lars Lundins samling

917228

2021-05-22