GÖSTA KRILAND

GÖSTA KRILAND
GÖSTA KRILAND
GÖSTA KRILAND
GÖSTA KRILAND
GÖSTA KRILAND
GÖSTA KRILAND

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GÖSTA KRILAND (1917-1989): figurer i kanot, signerad samt daterad Kriland -56, ca 18x22 cm

PROVENIENS:
Lars Lundins samling

Ej examinerad ur ram

917231

2021-05-22