Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HENCK WOGNUM (1935-1991): "Vesper, eller vådan att sitta i en munkstol", signerad a tergo samt daterad 74, olja på duk uppfodrad på pannå, ca 14x16 cm
PROVENIENS:
Lars Lundins samling
917232
2021-05-22
Gör en kostnadsfri värdering här