HENCK WOGNUM oljemålning

HENCK WOGNUM oljemålning
HENCK WOGNUM oljemålning
HENCK WOGNUM oljemålning
HENCK WOGNUM oljemålning

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HENCK WOGNUM (1935-1991): "Vesper, eller vådan att sitta i en munkstol", signerad a tergo samt daterad 74, olja på duk uppfodrad på pannå, ca 14x16 cm

PROVENIENS:
Lars Lundins samling

917232

2021-05-22