Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TOMMY ÖSTMAR (1942-2007): "Skvaller", signerad, tusch, dagermått cxa 44x37 cm
PROVENIENS:
Lars Lundins samling
Löst blad med passepartout
917237
2021-05-22
Gör en kostnadsfri värdering här