Tuschteckning av Tommy Östmar

Tuschteckning av Tommy Östmar
Tuschteckning av Tommy Östmar
Tuschteckning av Tommy Östmar
Tuschteckning av Tommy Östmar

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TOMMY ÖSTMAR (1942-2007): "Skvaller", signerad, tusch, dagermått cxa 44x37 cm

PROVENIENS:
Lars Lundins samling

Löst blad med passepartout

917237

2021-05-22