Tuschteckning av Franco Leidi

Tuschteckning av Franco Leidi
Tuschteckning av Franco Leidi
Tuschteckning av Franco Leidi
Tuschteckning av Franco Leidi

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FRANCO LEIDI ( 1933-2008): "Metabolisimo Sociale", signerad samt daterad Leidi -66, tusch på papper, dagermått ca 21x32 cm

PROVENIENS:
Lars Lundins samling

Löstr blad med passepartout

917240

2021-05-22