Etsning av Hans Norsbo Stockholm

Klubbat för:

350 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

HANS NORSBO (1897-1955): Stockholmsmotiv, signerad samt daterad Hans Norsbo 1941-44, etsning, plåtmått ca 27x20 cm

PROVENIENS:
Lars Lundins samling

Zustandsbeschreibung

Löst blad

917244

2021-05-22