Klubbat för:
350 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
HANS NORSBO (1897-1955): Stockholmsmotiv, signerad samt daterad Hans Norsbo 1941-44, etsning, plåtmått ca 27x20 cm
PROVENIENS:
Lars Lundins samling
Zustandsbeschreibung
Löst blad
917244
2021-05-22
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner