Jan Hpfström
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
JAN HÅFSTRÖM (född 1937): "Jan Håfström paintings" - utställningsaffisch,med dedikation "Till Jan Lundin från Janne, färglitografiskt tryck, ca 46x64 cm
PROVENIENS:
Lars Lundins samling
Löst blad med passepartout
917249
2021-05-22