Jan Hpfström

Jan Hpfström
Jan Hpfström
Jan Hpfström
Jan Hpfström

Klubbat för:

300 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

JAN HÅFSTRÖM (född 1937): "Jan Håfström paintings" - utställningsaffisch,med dedikation "Till Jan Lundin från Janne, färglitografiskt tryck, ca 46x64 cm

PROVENIENS:
Lars Lundins samling

Zustandsbeschreibung

Löst blad med passepartout

917249

2021-05-22