Håkan Rehnberg
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HÅKAN REHNBERG (född 1953): Katalog till utställning på Galerie im Bootshaus, Eckernsfärde 17/8-21/9 1984, 200 exemplar, numrerad EA 19/20, signerat, med 2 grafiska blad i mezzotint och akvatint, tillsammans med en
passepartout, som gör att man kan exponera katalogen uppvikt med ett av de grafiska bladen synliga, bildmått ca 29,5x21 cm
PROVENIENS:
Lars Lundins samling
917255
2021-05-22