Håkan Rehnberg

Håkan Rehnberg
Håkan Rehnberg
Håkan Rehnberg
Håkan Rehnberg
Håkan Rehnberg
Håkan Rehnberg

Klubbat för:

1 000 SEK

2 000 SEK

HÅKAN REHNBERG (född 1953): Katalog till utställning på Galerie im Bootshaus, Eckernsfärde 17/8-21/9 1984, 200 exemplar, numrerad EA 19/20, signerat, med 2 grafiska blad i mezzotint och akvatint, tillsammans med en
passepartout, som gör att man kan exponera katalogen uppvikt med ett av de grafiska bladen synliga, bildmått ca 29,5x21 cm

PROVENIENS:
Lars Lundins samling

917255

2021-05-22