Akvarell av Tommy Östmar

Akvarell av Tommy Östmar
Akvarell av Tommy Östmar
Akvarell av Tommy Östmar
Akvarell av Tommy Östmar
Akvarell av Tommy Östmar
Akvarell av Tommy Östmar

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

TOMMY ÖSTMAR (1934-2007): Sillätarna, signerad Tommy Östmar, akvarell på papper, 90x205 cm

PROVENIENS:
Lars Lundins samling

Flertalet fuktfläckar

917257

2021-05-22