Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
TOMMY ÖSTMAR (1934-2007): Sillätarna, signerad Tommy Östmar, akvarell på papper, 90x205 cm
PROVENIENS:
Lars Lundins samling
Flertalet fuktfläckar
917257
2021-05-22
Gör en kostnadsfri värdering här