Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ANDRE MASSON (Frankrike, 1896-1987), Komposition, färgetsning, bildyta 29x20,5 cm, signerad, numrerad 26/50
PROVENIENS:
Lars Lundins samling
Ej ramad
917259
2021-05-22
Gör en kostnadsfri värdering här