André Masson färglitografi

André Masson färglitografi
André Masson färglitografi

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ANDRE MASSON (Frankrike, 1896-1987), Komposition, färgetsning, bildyta 29x20,5 cm, signerad, numrerad 26/50

PROVENIENS:
Lars Lundins samling

Ej ramad

917259

2021-05-22