Cesar Baldaccini

Cesar Baldaccini
Cesar Baldaccini

Klubbat för:

1 000 SEK

2 000 SEK

CÉSAR BALDACCINI, (1921-1998), Komposition, färglitografi, bildyta 33x27 cm, signerad samt numrerad 46/85

PROVENIENS:
Lars Lundins samling

Ej ramad

917260

2021-05-22