Klubbat för:
1 000 SEK
2 000 SEK
CÉSAR BALDACCINI, (1921-1998), Komposition, färglitografi, bildyta 33x27 cm, signerad samt numrerad 46/85
PROVENIENS:
Lars Lundins samling
Ej ramad
917260
2021-05-22