Rune Jansson blandteknik

Rune Jansson blandteknik
Rune Jansson blandteknik
Rune Jansson blandteknik
Rune Jansson blandteknik

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RUNE JANSSON (1918-2014): Komposition, signerad och daterad Rune Jansson -50, blandteknik på papper, ca 21,5x26,5 cm

PROVENIENS: Lars Lundins samling

Oramad, i passepartout

917263

2021-05-22