Axel Nilsson teckningar
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
AXEL NILSSON (1889-1981): 2 st, skisser, signerade Axel Nilsson, blyertsteckningar, bildmått ca 16x11 cm
PROVENIENS: Lars Lundins samling, Gummesons konstgalleri 1970
Oramade, i passepartout, gulnade
917266
2021-05-22