Axel Nilsson teckningar

Axel Nilsson teckningar
Axel Nilsson teckningar
Axel Nilsson teckningar
Axel Nilsson teckningar

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

AXEL NILSSON (1889-1981): 2 st, skisser, signerade Axel Nilsson, blyertsteckningar, bildmått ca 16x11 cm

PROVENIENS: Lars Lundins samling, Gummesons konstgalleri 1970

Oramade, i passepartout, gulnade

917266

2021-05-22