Staffan Hallström teckningar
Valmis
2021-05-22
917269
| Korkein tarjous | 450 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
STAFFAN HALLSTRÖM (1914-1976): 2 st, teckningar, signerade Staffan H, bildmått ca 12x16,5 resp 19x26 cm
PROVENIENS: Lars Lundins samling
Oramade, i passepartout