Brita af Klercker

Brita af Klercker
Brita af Klercker
Brita af Klercker
Brita af Klercker

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

800 SEK

BRITA AF KLERCKER (1906-2001): Kustmotiv med figurer, monogramsignerad och daterad 1956, färglitografi, bildmått ca 40x57 cm

PROVENIENS: Lars Lundins samling

Oramad, i passepartout

917272

2021-05-22