Oljemålning Helge Holmlund

Oljemålning Helge Holmlund
Oljemålning Helge Holmlund
Oljemålning Helge Holmlund
Oljemålning Helge Holmlund
Oljemålning Helge Holmlund
Oljemålning Helge Holmlund
Oljemålning Helge Holmlund
Oljemålning Helge Holmlund

Klubbat för:

1 000 SEK

800 SEK

HELGE HOLMLUND (1911-1989): Figurer i roddbåt, signerad H Holmlund, olja på duk, ca 23x51 cm

917277

2021-05-22