Antonio Saura, serigrafi
Klubbat för:
1 600 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
ANTONIO SAURA (Spanien, 1930-1998): Utan titel,
signerad, numrerad 28/75, serigrafi, 49,5x36 cm
Kuntoraportti
Ej examinerad ur ram
917280
Päivämäärä:
2021-05-18