Vas Loetz Österrike

Vas Loetz Österrike
Vas Loetz Österrike
Vas Loetz Österrike
Vas Loetz Österrike
Vas Loetz Österrike
Vas Loetz Österrike
Vas Loetz Österrike
Vas Loetz Österrike
Vas Loetz Österrike
Vas Loetz Österrike
Vas Loetz Österrike
Vas Loetz Österrike

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

6 500 SEK

VAS, jugend, Loetz, Österrike, tidigt 1900-tal, glas, lysterteknik, höjd ca 12 cm, signerad Loetz Austria

917281

2021-05-19