Stränginstrument Afrika

Stränginstrument Afrika
Stränginstrument Afrika
Stränginstrument Afrika
Stränginstrument Afrika
Stränginstrument Afrika
Stränginstrument Afrika
Stränginstrument Afrika
Stränginstrument Afrika

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

STRÄNGINSTRUMENT, Afrika, 1900-tal, stomme i trä, läderklädd, bemålad i svart, dekor med kaurisnäckor, ca 66x25 cm

Åldersrelaterat slitage

917282

2021-05-19