Akvarell rispapper

Akvarell rispapper
Akvarell rispapper
Akvarell rispapper
Akvarell rispapper

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (Kina, 1800-tal): figuralt motiv, akvarell på rispapper, ca 25x18 cm

Ej examinerad ur ram

917283

2021-05-19