Fåtöljer
Klubbat för:
13 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
FÅTÖLJER, 1-par, 1900-talets andra hälft, brun skinnklädsel med dekorspik, lösa sittplymåer, på hjultrissor, sitthöjd ca 42, rygghöjd 97 cm
bruks- och åldersrelaterat slitage, patina på klädsel
917299
2021-05-20