Soffa
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
3 500 SEK
SOFFA, 1900-talets andra hälft, 3-sits, klädsel i brunt skinn, lösa sittplymåer, dekorspik, på hjultrissor, sitthöjd ca 42, längd 200 cm
bruks- och åldersrelaterat slitage, patina på klädsel
917300
2021-05-20