Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
FÅTÖLJ, öronlappsfåtölj sk ´chesterfield´, grönt läder, 1900-talets andra hälft, sitthöjd ca 48 cm, rygghöjd 104 cm, bredd 80, djup 90 cm
bruksslitage
917301
2021-05-22
Gör en kostnadsfri värdering här