Fåtölj chesterfield

Fåtölj chesterfield
Fåtölj chesterfield
Fåtölj chesterfield
Fåtölj chesterfield
Fåtölj chesterfield
Fåtölj chesterfield
Fåtölj chesterfield
Fåtölj chesterfield
Fåtölj chesterfield
Fåtölj chesterfield
Fåtölj chesterfield
Fåtölj chesterfield
Fåtölj chesterfield
Fåtölj chesterfield
Fåtölj chesterfield
Fåtölj chesterfield

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

FÅTÖLJ, öronlappsfåtölj sk ´chesterfield´, grönt läder, 1900-talets andra hälft, sitthöjd ca 48 cm, rygghöjd 104 cm, bredd 80, djup 90 cm

bruksslitage

917301

2021-05-22