Sängbord mahogny

Sängbord mahogny
Sängbord mahogny
Sängbord mahogny
Sängbord mahogny
Sängbord mahogny
Sängbord mahogny
Sängbord mahogny
Sängbord mahogny
Sängbord mahogny
Sängbord mahogny

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SÄNGBORD/BYRÅAR, 1 par, fanerade i mahogny, 1900-talets mitt, 3 lådor, skiva med sarg, beslag i mässig, höjd ca 73, 44x32 cm

Färgskiftning, slitage

917306

2021-05-19