Skåp med vitrindel
Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKÅP, 1930-tal, fanérat med björk, skåp samt vitrindel med hyllinredning, nedtill med låda, höjd ca 138 samt 142x41 cm, nyckel finns
Bruksslitage, spricka, fanérskasdor, dekorlist med avslag
917308
2021-05-19