Skåp med vitrindel

Skåp med vitrindel
Skåp med vitrindel
Skåp med vitrindel
Skåp med vitrindel
Skåp med vitrindel
Skåp med vitrindel
Skåp med vitrindel
Skåp med vitrindel
Skåp med vitrindel
Skåp med vitrindel
Skåp med vitrindel
Skåp med vitrindel

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKÅP, 1930-tal, fanérat med björk, skåp samt vitrindel med hyllinredning, nedtill med låda, höjd ca 138 samt 142x41 cm, nyckel finns

Bruksslitage, spricka, fanérskasdor, dekorlist med avslag

917308

2021-05-19