Klubbat för:
35 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TEKANNA, Kina, 1800/1900-tal, porslin, röd och marmorerad dekor, lock krönt av förgylld frukt, höjd ca. 13,5 cm
Bruksslitage, förgyllning med slitage
917313
2021-05-19
Gör en kostnadsfri värdering här