Oljemålning Axel Olsson

Oljemålning Axel Olsson
Oljemålning Axel Olsson
Oljemålning Axel Olsson
Oljemålning Axel Olsson
Oljemålning Axel Olsson
Oljemålning Axel Olsson
Oljemålning Axel Olsson
Oljemålning Axel Olsson

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

AXEL OLSSON (1919-2001): Stadsmotiv från Kristianstad, signerad Axel Olsson, olja på duk, ca 66 x 44 cm

917315

2021-05-22