Peter Weiss

Peter Weiss
Peter Weiss
Peter Weiss
Peter Weiss
Peter Weiss
Peter Weiss
Peter Weiss
Peter Weiss

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PETER WEISS (1916-1982): "landskap från Öland", olja på pannå, signerad, titel verso, ca 24 x 36 cm

917324

2021-05-23