Spegel nyrokoko

Spegel nyrokoko
Spegel nyrokoko
Spegel nyrokoko
Spegel nyrokoko
Spegel nyrokoko
Spegel nyrokoko

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPEGEL, bronserad, 1800-talets mitt, nyrokoko, dekor i pastellage av bland annat turturduvor, koger med pilar och fackla, ca 63x65 cm

Senare glas, dekorlagningar, sprickor, senare bronsering

917325

2021-05-19