Spegel nyrokoko
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SPEGEL, bronserad, 1800-talets mitt, nyrokoko, dekor i pastellage av bland annat turturduvor, koger med pilar och fackla, ca 63x65 cm
Senare glas, dekorlagningar, sprickor, senare bronsering
917325
2021-05-19