Bordslampa
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BORDSLAMPA, trol. Frankrike 1900-talets mitt, för tre ljuspunkter, lackerad metall, höjd ca. 55 cm
Renoverad, kompletterad, gröna skärmen med ostabilt fäste, slitage, smårepor/bucklor, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
917328
2021-05-20