Bordslampa

Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BORDSLAMPA, trol. Frankrike 1900-talets mitt, för tre ljuspunkter, lackerad metall, höjd ca. 55 cm

Renoverad, kompletterad, gröna skärmen med ostabilt fäste, slitage, smårepor/bucklor, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

917328

2021-05-20