Armringar ringar brosch hänge
Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
ARMRINGAR, 2 st., RINGAR, 2 st., BROSCH, HÄNGE med kedja, silver, bl a stämplat Jarl Sandin Guld- & Silversmide AB, Göteborg 1960-tal, en armring stämplad Karl-Erik Palmberg (PEGE), firma Alton, Falköping 1967, dekor med fasetterade-och trappslipade bruna stenar delvis rökkvarts
En ring med uppklippt ringskena
917330
2021-05-23