Snedklaffssekretär 1700-tal
Klubbat för:
8 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
SKRIVSKÅP, 1700-tal, almfaner, beslag i brons, överskåp med tre hyllplan invändigt, snedklaff med bakomliggande inredning, 5 lådor, höjd 204, 108, 59x51 cm, nyckel medföljer,
Senare beslag, fanerskador, renoverat och kompletterat, ett lås medföljer
917355
2021-05-17