Snedklaffssekretär 1700-tal

Snedklaffssekretär 1700-tal
Snedklaffssekretär 1700-tal
Snedklaffssekretär 1700-tal
Snedklaffssekretär 1700-tal
Snedklaffssekretär 1700-tal
Snedklaffssekretär 1700-tal
Snedklaffssekretär 1700-tal
Snedklaffssekretär 1700-tal
Snedklaffssekretär 1700-tal
Snedklaffssekretär 1700-tal
Snedklaffssekretär 1700-tal
Snedklaffssekretär 1700-tal
Snedklaffssekretär 1700-tal
Snedklaffssekretär 1700-tal
Snedklaffssekretär 1700-tal
Snedklaffssekretär 1700-tal

Klubbat för:

8 000 SEK

Schätzwert

5 000 SEK

Beschreibung

SKRIVSKÅP, 1700-tal, almfaner, beslag i brons, överskåp med tre hyllplan invändigt, snedklaff med bakomliggande inredning, 5 lådor, höjd 204, 108, 59x51 cm, nyckel medföljer,

Zustandsbeschreibung

Senare beslag, fanerskador, renoverat och kompletterat, ett lås medföljer

917355

2021-05-17