Börge Mogensen

Börge Mogensen
Börge Mogensen
Börge Mogensen
Börge Mogensen
Börge Mogensen
Börge Mogensen
Börge Mogensen
Börge Mogensen
Börge Mogensen
Börge Mogensen

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

BÖRGE MOGENSEN, "3236", stolar, 3 st, Frederica Stolefabrik, Danmark, ek, stoppad sits, svart originalklädsel, etikettmärkning, sitthöjd ca 45 cm, rygghöjd ca 73,5 cm

brukslitage, lagning

917357

2021-05-18