Börge Mogensen
Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
BÖRGE MOGENSEN, "3236", stolar, 3 st, Frederica Stolefabrik, Danmark, ek, stoppad sits, svart originalklädsel, etikettmärkning, sitthöjd ca 45 cm, rygghöjd ca 73,5 cm
brukslitage, lagning
917357
2021-05-18