Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HANS ESSELIUS, Hans (född 1948): "Rolling Stones med polis", 1965 Kungliga Tennishallen Stockholm, vintagekopia, signerad a tergo samt stämplad, bildmått 18x24 cm
917360
2021-05-18
Gör en kostnadsfri värdering här