Hans Esselius fotografi

Hans Esselius fotografi
Hans Esselius fotografi
Hans Esselius fotografi
Hans Esselius fotografi

Klubbat för:

400 SEK

1 500 SEK

HANS ESSELIUS, Hans (född 1948): "Rolling Stones med polis", 1965 Kungliga Tennishallen Stockholm, vintagekopia, signerad a tergo samt stämplad, bildmått 18x24 cm

917360

2021-05-18