Stig Lindberg vas

Stig Lindberg vas
Stig Lindberg vas
Stig Lindberg vas
Stig Lindberg vas
Stig Lindberg vas
Stig Lindberg vas

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 200 SEK

STIG LINDBERG (1916-1982), vas, fajans, "Karneval", signerad Gustavsberg studiohand samt 256, höjd 21 cm

Smärre fotringsnagg

917361

2021-05-18