Hans Agne Jakobsson takarmaturer 1 par
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HANS-AGNE JAKOBSSON, taklampor, 1 par, Markaryd 1960-70-tal, modell Selectra / T 174, vitlackerad plåt, etikettmärkta HANS AGNE JAKOBSSON MARKARYD MADE IN SWEDEN, höjd 24, 18x18 cm
Bruksslitage
917364
2021-05-18