Hans Agne Jakobsson takarmaturer 1 par

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HANS-AGNE JAKOBSSON, taklampor, 1 par, Markaryd 1960-70-tal, modell Selectra / T 174, vitlackerad plåt, etikettmärkta HANS AGNE JAKOBSSON MARKARYD MADE IN SWEDEN, höjd 24, 18x18 cm

Bruksslitage

917364

2021-05-18