Boksnurra
2021-05-18
917368
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
BOKSNURRA, 1900-talets första hälft, bestat lövträ, höjd100, 45x45 cm
Bruksslitage