Skrivbordsstol engelsk stil

Skrivbordsstol engelsk stil
Skrivbordsstol engelsk stil
Skrivbordsstol engelsk stil
Skrivbordsstol engelsk stil
Skrivbordsstol engelsk stil
Skrivbordsstol engelsk stil
Skrivbordsstol engelsk stil
Skrivbordsstol engelsk stil
Skrivbordsstol engelsk stil
Skrivbordsstol engelsk stil
Skrivbordsstol engelsk stil
Skrivbordsstol engelsk stil

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKRIVBORDSSTOL, 1900-talets senare del, engelsk stil, klädd, djuphäftad, snurr och vippfunktion, på hjultrissor, sitthöjd ca 53 cm, höj, sänk och vickbar.

Bruksslitage, torrsprickor

917369

2021-05-18