Klubbat för:
6 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
NATTDUKSBORD, 1900-tal, bemålade, skivor i marmor, beslag i mässing, höjd 66, 43x37 cm
Senare bemålade, en med smärre nagg
917370
2021-05-18
Gör en kostnadsfri värdering här